Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego

Czym jest kwas hialuronowy i jak pomaga w likwidacji zmarszczek?
Kwas hialuronowy (HA – hialuronic acid) to substancja, która naturalnie znajduje się w naszym organizmie. W zdecydowanie największej ilości występuje w naszej skórze. Wraz z upływem czasu, kwasu hialuronowego w naszym ciele ubywa, dlatego medycyna estetyczna umożliwia uzupełnienie jego niedoboru, poprzez zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym.

Kwas hialuronowy to glukozaminoglikan, który wiążę w skórze wodę i odpowiada za jej właściwe nawilżenie.

Zabiegi kwasem hialuronowym przede wszystkim przywracają skórze sprężystość, jędrność, nawilżają ją i wyraźnie spłycają zmarszczki. Obecność kwasu hialuronowego jest niezwykle istotna, gdyż odpowiada za prawidłową gospodarkę wodną naszej skóry. Terapia kwasem hialuronowymma również na celu uzupełnienie jego niedoboru.

Wypełnianie zmarszczek i bruzd nosowo - wargowych / Modelowanie policzków / Modelowanie brody / Powiększanie, modelowanie i nawilżanie ust.

Najczęściej do tego typu zabiegów wybieram stymulatory tkankowe , czyli preparaty , który dają efekt wypełnienia poprzez zastymulowanie własnych komórek do namnażania. Efekt jest trwalszy i nie ma ryzyka przerysowania rysów twarzy. Nie dochodzi do obrzeków i nierówności , w okolicy owalu twarzy i oczu ( tzw efekt Tyndalla )

Różnica jedynie polega na tym, ze po kwasie najczęściej widzimy natychmiastowe efekty zabiegu, a przy pracy stymulatorami na efekt końcowy czekamy troszkę dłużej .

Systematyczność i cierpliwość jednak przynosi spektakularne i naturalne efekty .

 

Cena za zabieg : 1 ampułka od 700 zł

Kwas Hialuronowy
Modelowanie Ust

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne