Juvelook - kwas polimlekowy

Jedyny na świecie stymulator tkankowy z kwasem poli D, I mlekowym do zastosowania w okolicy oka, mezoterapi skóry twarzy, szyi i dekoltu.

To unikalny wypełniacz hybrydowy, dający natychmiastowy efekt. Dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA, który odpowiada za nawilżenie i złuszczenie, posiada właściwości przeciwstarzeniowe oraz pełni rolę regulatora PH oraz użycia kwasu hialuronowego HA otrzymujemy efekt wypełnienia, który widoczny jest od razu po zabiegu a młodzieńczy wygląd powraca w sposób naturalny i trwały.

Tak działa Juvelook. To skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami klinicznymi.

Efekty zabiegu Juvelook
Pozytywne efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Trwałość zabiegu utrzymuje się przez co najmniej 24 miesiące po dwóch/trzech zabiegach wykonanych w odstępie 6-8 tygodni. Rekomendowana ilość zabiegów to 2.

Po dwóch latach można wykonać 1 zabieg przypominający. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy. Zabieg nadaje się szczególnie dla osób z dużą ilością drobnych zmarszczek, dla skóry która utraciła blask, słabo napiętej z początkowymi oznakami starzenia się. Bez grudek i masowania. Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania wyeliminowano ryzyko powstawania grudek podskórnych tworzących się przy zastosowaniu tradycyjnego PLLA.

Co czyni preparat Juvelook wyjątkowym? Dlaczego Juvelook jest tak popularny?
- jedyny na świecie kwas polimlekowy do zastosowania w okolicy oka, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu
- Juvelook ma zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny - brak sztucznego efektu!

Przeciwwskazania
- Ciąża
- Karmienie piersią
- Infekcja w fazie aktywnej
- Aktywne, nieuregulowane choroby autoimmunologiczne
- Stan zapalny skóry w okolicy poddawanej zabiegowi
- Alergia na składniki preparatu

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne