Modelowanie ust

Marzysz o pięknych, pełnych ustach?
Chcesz by Twoje usta były jędrniejsze, nawilżone ?
Masz za dużą dysproporcję między górną ,a dolną wargą?
Twoje usta Ci się nie podobają?
Kształtne, pełne i nawilżone usta są jednym z najbardziej zauważalnych atutów na twarzy każdej kobiety. Utrzymanie ust w idealnym stanie nie jest proste ponieważ ich struktura jest bardzo delikatna i szybko ulega działaniu czasu, przez co usta stają się wiotkie, wąskie i tracą blask. Rzadko zdarza się również, aby natura obdarzyła nas idealnym kształtem oraz pełnymi ustami. Dlatego jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust kwasem hialuronowym w postaci gęstego żelu. Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w organizmie substancja odpowiedzialna za napięcie skóry i jej nawilżenie.

Powiększanie ust to zabieg bezpieczny, wykonywany przez pielęgniarkę - kosmetologa bardzo cienką igłą , w okolice czerwieni wargowej, w znieczuleniu miejscowym (krem), aby zminimalizować ryzyko wystąpienia bólu i dyskomfortu podczas zabiegu. Po zabiegu preprat jest prawie niewyczuwalny i powoduje naturalnie powiększone usta. W zależności od preparatu efekty mogą się utrzymywać od 6 do około 12 miesięcy. Zabieg powiększania ust można bezpiecznie powtarzać w chwili, kiedy poczujemy, że nasze usta ponownie tracą wymarzoną jędrność i kształt. Możemy, w zależności od wskazań I oczekiwań osiągnąć powiekszenie, nawilżenie i wykonturowanie ust.

ZALECENIA POZABIEGOWE
Przez kilka godzin po zabiegu powiększania ust powinno się unikać nadmiernej ekspresji w ich obrębie, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, promienie słoneczne, sauna).

Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu.

Przeciwwskazania oraz działania niepożądane
- Kobiety w ciąży i karmiące piersią
- Miejsca z problemami skórnymi typu zapalnego i/lub infekcje (trądzik, opryszczka...)
- Skłonności do blizn przerostowych (keloidów), choroby układu immunologicznego, immunoterapia, nadwrażliwość na kwas hialuronowy
Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni

Cena 1 ml - 700 zł

IMG 5353
Modelowanie Ust Nefretete
Modelowanie Ust
Modelowanie Ust
Modelowanie Ust1
Modelowanie Ust2
Modelowanie Ust3
Modelowanie Ust4
Modelowanie Ust5
Modelowanie Ust6
Modelowanie Ust7

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne