Dr Cyj - mezoterapia skóry głowy

DR CYJ Hair Filler jest pierwszym na świecie preparatem do mezoterapii igłowej skóry głowy, który wykorzystuje innowacyjny kompleks peptydowy.

Prace nad wytworzeniem tego unikatowego preparatu trwały ponad 10 lat. W jego skład wchodzi opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Wyróżnia go także technologia "przedłużonego uwalniania substancji aktywnych". Zapewnia ona długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych, które w skuteczny sposób hamują wypadanie włosów oraz stymulują ich wzrost, poprzez pobudzenie i rewitalizację mieszków włosowych.

Jakie efekty daje zabieg?
- skutecznie hamuje wypadanie włosów, już po pierwszy zabiegu
- wspiera leczenie łysienia androgenowego
- przyspiesza odrost włosów
- rewitalizuje mieszki włosowe
- wpływa na pogrubienie i zagęszczenie włosów
- pobudza krążenie krwi skóry głowy
- wzmacnia włosy zarówno przed, jak i po przeszcze

Zabieg kierowany jest nie tylko do kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się łysieniem androgenowym włosów,sezonowym ich wypadaniem na skutek nieodpowiedniej diety i stresu. Polecany jest dla każdego pacjenta, który chce poprawić grubość i gęstość włosów, wpłynąć na polepszenie ich wyglądu a także pobudzić ukrwienie skóry głowy. Jest także doskonałym wsparciem leczenia u pacjentów, którzy przygotowują się, lub są tuż po zabiegu przeszczepu włosów.

Przeciwwskazania i działania niepożądane
Każdy zabieg medyczny, również estetyczny, ze względu na swoją inwazyjność, jest obarczony ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych.

Bezpieczeństwo i komfort pacjenta są dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań aby na każdym kroku minimalizować zagrożenia oraz natychmiastowo i profesjonalnie przeciwdziałać ewentualnym komplikacjom. Dokładne informacje dotyczące każdej procedury, jej przebiegu, przygotowania i ewentualnych działań niepożądanych, są omawiane na wizycie konsultacyjnej poprzedzającej zabieg.

Główne przeciwwskazania to:

- występowanie stanów zapalnych oraz infekcji skóry głowy
- występowanie ran otwartych w obszarze zabiegowym
- stosowanie antybiotykoterapii
- występowanie chorób nowotworowych
- ciąża i okres laktacji
- terapia sterydowa

Cena:

Mezoterapia skory głowy Dr Cyj - 450 zł

 

 

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne