Stymulatory twarz , szyja , dekolt

Stymulatory tkankowe to specjalne preparaty wykorzystywane do regeneracji skóry, przede wszystkim poprzez odbudowę kolagenu i elastyny, nazywanych czasem białkami młodości. Nie od dziś wiadomo że synteza obu białek spada wraz z wiekiem, co skutkuje pogorszeniem kondycji skóry.

Choć nie jesteśmy w stanie całkowicie zatrzymać tego procesu, to dzięki stymulatorom tkankowym możemy go spowolnić, dłużej zachowując młody i świeży wygląd! Ponieważ popularność stymulatorów tkankowych  rośnie, na rynku wciąż pojawiają się nowe preparaty.

Zabiegiem opartym na stymulacji tkankowej jest wprowadzony na rynek przez firmę Croma Pharma – Nucleofill. Jego innowacyjna formuła i wielokierunkowe działanie podbija serca kobiet walczących ze skutkami starzenia się skóry oraz wzbudza uznanie wśród samych kosmetologów.

Dlaczego?

Nucleofill – czyli lifting na poziomie komórkowym

Nucleofill jest preparatem bazującym na polinukleotydach, czyli niewielkich fragmentach DNA i RNA występujących w organizmie i całkowicie z nim biokompatybilnych. To naturalny biostymulator, który uruchamia mechanizmy regeneracyjne skóry na poziomie komórkowym.

Zwiększa w niej ilość wspomnianego kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, fibroblastów, czyli wszystkich tych składników, które zapewniają nam młody wygląd. Pod wpływem Nucleofillu skóra staje się jędrna i bardziej elastyczna. Z drugiej strony w żaden sposób nie zmienia rysów twarzy. Jest to więc rozwiązanie idealne dla kobiet szukających naturalnego efektu. Tym, co wyróżnia Nucleofill spośród innych preparatów anti-aging dostępnych na rynku, jest jego trójkierunkowy mechanizm działania.

Za pomocą preparatu możemy uzyskać następujące efekty:

- biolifting skóry – ponieważ skóra ulega zagęszczeniu, widoczny jest wyraźny efekt uniesienia;
- intensywne nawilżenie – które uzyskujemy przede wszystkim dzięki obecnemu w preparacie kwasowi hialuronowemu;
- intensywna antyoksydacja – preparat zapobiega powstawaniu wolnych rodników.

Nucleofill – zabieg do każdego rodzaju skóry?
Tak! Zabieg biostymulacji skóry z użyciem Nucleofillu może wykonać praktycznie każdy. Preparat nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, również skóry wrażliwej, ze skłonnością do alergii.

Zabieg jest szczególnie zalecany w przypadku:

- skóry odwodnionej,
- skóry narażonej na stres oksydacyjny,
- cieni pod oczami,
- skóry z widocznymi oznakami starzenia (bruzdy, zmarszczki wokół oczu, zmarszczki mimiczne),
- opadających powiek,
- nierównego kolorytu skóry.

 

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne