Endermologia Lipomasage

Endermologia - masaż, który wymodeluje i wyszczupli sylwetkę, a także rozprawi się z cellulitem

Endermologia jest podciśnieniowym masażem wykazującym działanie odchudzające oraz antycellulitowe. Ciśnienie sprawia, że tkanka tłuszczowa jest stymulowana do wytwarzania kolagenu. To innowacyjny i kuszący sposób dla osób, które nie lubią drastycznych diet .

To także szansa na ujędrnienie swojej skóry po odchudzaniu.
Przed zabiegiem klientka jest poproszona o przebranie w specjalny kombinezon. Jest on idealnie dopasowany do ciała. Chodzi o to, żeby głowica maszyny nie stykała się ze skórą. Sama głowica składa się z dwóch ruchomych rolek, które sterowane są komputerowo, oraz komory ssącej.

Fałd skórny zostaje wciągnięty między dwie ruchome części.

Czas trwania zabiegu to 40 minut.

Endermologia – efekty
Najważniejszym efektem, z którego słynie zabieg, jest redukcja cellulitu różnego pochodzenia. Skóra staje się wyraźnie naprężona, jędrna i elastyczna. Sylwetka zostaje wyszczuplona oraz wymodelowana.

Endermologia LPG przynosi oczekiwane efekty po serii 10-15 zabiegów. Wszystko zależy od oczekiwań i stanu skóry. Nie powinno się przekraczać ilości 2-3 zabiegów tygodniowo.

Zabieg ten skutecznie rozluźni napięte mięśnie i poprawi krążenie krwi. Endermologia potrafi także odmłodzić. Wszystko za sprawą pobudzenia krążenia krwi oraz limfy. Jednak zabieg słynie głównie z redukcji cellulitu oraz wyszczuplania i modelowania sylwetki.

Od lat cieszy się popularnością i jest doceniany nie tylko przez kobiety .

Endermologia – przeciwwskazania
Endermologia LPG – tak jak każdy zabieg – ma określone przeciwwskazania. Nie wolno wykonywać jej u osób z chorobą nowotworową, ponieważ masaż może rozsiać komórki nowotworowe po całym organizmie.

Osoby z zapaleniem żył oraz bolesnymi żylakami także powinny z tej metody zrezygnować. Skłonność do powstawania naczyniaków również jest przeciwwskazaniem.

Cennik
1 zabieg 40 minut - 110 zł
Kostium LPG - 80 zł
Pakiety
5 zabiegów - 500 zł
10 zabiegów - 1000 zł + kostium gratis

 

 

 

 

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne