Stymulatory tkankowe oczy

 

Oczy są prawdziwym odzwierciedleniem naszej duszy. W nich widać wszystko. Także upływający czas i wpływ różnych czynników na wygląd naszej skóry.

Dlatego też t one jako pierwsze skupiają uwagę drugiej osoby. Spoglądając w lusterko bez makijażu, często możemy zauważyć, że skóra w obrębie oczu jest cienka, widać zasinienia, uwidacznia się dolina łez. Dzieję się tak, ponieważ skóra pod oczami różni się nieco anatomicznie, należy więc dbać o nią w nieco inny sposób.

 

 

Dlaczego stymulujemy, a nie wypełniamy?

Szeroką popularność do niwelowania zasinień lub doliny łez zyskały wypełniacze. Najbardziej znany to usieciowany kwas hialuronowy, który w szybki sposób niweluje problem.

Czy jest to dobre rozwiązanie? Nasze zdanie w tej kwestii chyba znacie. W końcu tak często powtarzamy, że w naszym gabinecie „ Nefretete"stymulujemy, nie wypełniamy!".

Wypełniacze jedynie przytłumią objawy jakim najczęściej są ubytki w tkance, a nie działają na przyczynę. Skóra w tym obszarze zazwyczaj jest cienka i delikatna z małym podbiciem tkanki tłuszczowej, poprzez co widoczne jest unaczynienie. W celu regeneracji skóry i uaktywnienia do podziałów jej komórek są stosowane stymulatory tkankowe. Preparaty oparte na tego typu składnikach aktywnych przynoszą doskonałe efekty, w sposób nieprzerysowany i mają dodatkowe zalety.

Przy stymulatorach tkankowych nie występuje efekt, jak w przypadku wypełniaczy, obrzękniętych woreczków pod oczami, które pojawiają się w wyniku zmian hormonalnych czy zatrzymania wody (zwłaszcza u kobiet). Zachowane są naturalne rysy twarzy, a skóra w tej okolicy jest zagęszczona ,zniwelowane są zmarszczki i zredukowane cienie.

 

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne