Mezoterapia biomimetyczna

Dermaheal HSR
50mg kwasu hialuronowego w każdej ampułce. 
Zapobieganie starzeniu się skóry. 
Działanie przeciwzmarszczkowe. 
Skóra trądzikowa o rozszerzonych porach.

 

Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną skórę, wpływając na zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. 
Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia sucha skórę i pomaga jej utrzymać równowagę.
Dermaheal HSR to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

58 aktywnych składników (50mg HA):
Kwas hialuronowy (1%), 
13 witamin, 
24 aminokwasy, 
5 minerałów, 
4 koenzymy, 
4 kwasy nukleinowe, 
2 czynniki redukujące, 
5 Peptydów Biomimetycznych:

Dermaheal Dark Circle Solution
Redukcja cieni pod oczami. 
Efekt rozjaśnienia. 
Terapia przeciwstarzeniowa.

Dermaheal Dark Circle Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, redukując cienie i oznaki zmęczenia - dając efekt świeżego
i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu. Poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami.
Składniki aktywne:
   Peptydy Biomimetyczne:
      - Oligopeptide-34: zmniejsza syntezę melaniny blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów, odpowiada za nawilżenie skóry,
      - Oligopeptide-24: redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
      - Decapeptide-4: wzmacnia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu, poprawia metabolizm białek, zmniejsza insulino odporność, wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za wygładzanie skóry. 

Dermaheal Eyebag Solution
Redukuje “worki” i opuchnięcia pod oczami.
Zapobiega powstawaniu obrzęków.
Terapia przeciwstarzeniowa.

Dermaheal Eyebag Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując „worki” i opuchnięcia pod oczami oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe pod oczami. Produkt wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry, ma także działanie rozjaśniające i rozświetlające.
Składniki aktywne:
       Peptydy Biomimetyczne:
         - Tripeptide-41: zapobiega akumulacji tkanki tłuszczowej i stymuluje lipolizę,
         - Nonapeptide-18: działanie przeciwstarzeniowe, przeciwzapalne,
         -  Oligopeptide-61: zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych, zwiększających odkładanie tłuszczu,
         - Oligopeptide-73: zapobiega uszkodzeniom komórek skóry poprzez hamowanie wpływu UV
           i innych czynników indukujących.

Dermaheal SR
Działanie przecizmarszczkowe.
Zapobieganie starzeniu się skóry.
Skóra trądzikowa o rozszerzonych porach.

Dermaheal SR to rewitalizujący skórę produkt do mezoterapii. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych daje efekt odmłodzenia, działa przeciwzmarszczkowo, zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, tworząc nowe komórki skórne. Zwiększa elastyczność skóry, zwiększając ilość kolagenu, elastyny i innych składników macierzy pozakomórkowej (ECM).
Dermaheal SR to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.
57 aktywnych składników:
13 witamin,
24 aminokwasy,
5 minerałów,
4 koenzymy,
4 kwasy nukleinowe,
2 czynniki redukujące,
5 Peptydów Biomimetycznych:
      - Acetyl Decapeptide-3: stymuluje podziały komórkowe i procesy naprawcze skóry; redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
      - Decapeptide-4 (CG-IDP2): poprawia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu,
      - Oligopeptide-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
      - Tripeptide-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,
      - Copper Tripeptide-1 (CG-peptyd miedzi): wpływa na proliferację komórkową. 

Dermaheal HL
Zapobieganie wypadaniu włosów.
Alopecja.

Dermaheal HL to produkt do mezoterapii skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak
i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje
i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.
Dermaheal HL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.
56 aktywnych składników:
13 witamin,
24 aminokwasy,
5 minerałów,
4 kwasy nukleinowe,
2 czynniki redukujące,
4 Peptydy Biomimetyczne:
   - Decapeptide-4 (CG-IDP2): wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa,
   - Acetyl Decapeptide-3 (Rejuline): rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa,
   - Oligopeptide-41 (Keramin 1): stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych,
   - Copper Tripeptide-1 (CG–Peptyd Miedzi): wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe. 

Produkt Dermaheal HL został doceniony w prestiżowym konkursie przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i otrzymał zaszczytny tytuł:

Perły Dermatologii Estetycznej 2013
w kategorii: NAJLEPSZY PREPARAT DO MEZOTERAPII 

Dermaheal LL
Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej.
Leczenie cellulitu.
Regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry

Dermaheal LL to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowy. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.
Składniki aktywne:
L- karnityna: odpowiada za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi, ma działanie detoksykacyjne,
Fosfatydylocholina: uwodorniona lecytyna,
Peptydy Biomimetyczne:
    - Decapeptide-4: wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie i wygładzenie skóry, pobudza metabolizm mięśni. 

Dermaheal SB
Przebarwienia skórne i melazma.
Efekt rozjaśnienia.
Hamowanie syntezy melaniny.

Dermaheal SB to preparat do mezoterapii zawierający czynniki wzrostu i białka biomimetyczne. Redukuje przebarwienia skórne i zapobiega syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Redukuje przebarwienia skórne powstałe w wyniku syntezy melaniny i wygładza koloryt cery. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.
Składniki aktywne:
Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract,
2-O-Ethyl Ascorbic Acid,
Arbutyna,
3 Peptydy Biomimetyczne:
   - Oligopeptide-34 (CG-TGP2): zmniejsza syntezę melaniny blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów; odpowiada za nawilżenie skóry,
   - Pentapeptide-13 (CG-ASP): rozjaśnia i rozświetla skórę,
   - Oligopeptide-50: działa przeciwzapalnie i rozjaśniająco.

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne