Lifting Hybrydowy

Widzisz, że Twoja twarz wygląda na zmęczoną? Skóra potrzebuje wsparcia, podpory i odbudowy? Chcesz poczuć się młodziej i olśniewać wyglądem bez skomplikowanych procedur? Lifting Hybrydowy Restylane to zabieg szyty na miarę, dostosowany do Twoich potrzeb i predyspozycji.

Wskazania do zabiegu

Lifting Hybrydowy Restylane to unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu.

Kiedy warto się zdecydować na taki zabieg?

Przede wszystkim wtedy, kiedy obserwujesz na swojej skórze widoczne efekty starzenia: pojawiają się na niej zmarszczki, bruzdy, twarz traci swój owal, ale nie tylko. Lifting Hybrydowy Restylane warto zastosować także, kiedy widzisz, że skóra twarzy jest odwodniona, cienka, brak jej jędrności i właściwego napięcia. Lifting warto zastosować także, kiedy cera staje się wiotka, a twarz wygląda stale na zmęczoną.

Zastosowana technologia w liftingu hybrydowym

Podczas jednej sesji, stosowane są aż trzy różne produkty Restylane. Zapewniają one efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości. Stosowane łącznie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta pozwolą uzyskać naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna – już podczas jednego zabiegu! Bez przerysowania, bez sztucznego efektu, bez szablonu.

Takie kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry oraz podkreślenia walorów zapewnia naturalny efekt, lepszą jakość skóry oraz młodszy wygląd.

Stosowane podczas zabiegu preparaty Restylane nadają objętości tkankom i stymulują je do produkcji kolagenu.

Lifting Hybrydowy Restylane – przebieg zabiegu

Około pół godziny przed wykonaniem zabiegu, skóra jest znieczulana specjalnym kremem. Kiedy twarz jest już przygotowana, przechodzimy do samego zabiegu, który polega na wstrzykiwaniu (za pomocą specjalnych elastycznych, igieł lub cienkich kaniuli) preparatu Restylane w miejsca, które mają zostać poddane liftingowi. Lifting Hybrydowy Restylane stosujemy tylko tam, gdzie jest konieczność wzmocnienia czy uniesienia skóry. Kiedy preparat znajduje się już w skórze, musi zostać odpowiednio rozłożony przez rozmasowanie.

Efekty Lifting Hybrydowy Restylane

Choć na docelowy rezultat zabiegu musimy poczekać kilka tygodni, pierwsze efekty są już widoczne tuż po. Efekty Liftingu Hybrydowego Restylane to natychmiastowy efekt liftingu i poprawy wyglądu twarzy. Na twarzy możemy zaobserwować: zwiększenie napięcia i nawilżenia skóry, redukcję zmarszczek, podkreślenie konturu twarzy, delikatny lifting twarzy bez efektu przerysowania. Skóra otrzyma efekt naturalnego odmłodzenia.

Możliwe efekty uboczne po zabiegu

Po Liftingu Hybrydowym Restylane mogą pojawić się na skórze niewielkie podrażnienia w postaci np. siniaków. Cera może być także lekko zaczerwieniona. Aby przyspieszyć rekonwalescencję, zaleca się stosowanie kremów lub żeli na obrzęki.

 
Cennik uzależniony jest od ilośći zużytych ampułek 
1 ampułka  - 550 - 700 zł
2 ampułki  - 1000 - 1300 zł
3 ampułki  - 1500 - 1800 zł

 

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne