Endermologia Lipomasage

Metoda Endermologie ® została uznana w Polsce i na świecie za najbardziej skuteczną w leczeniu cellulitu, oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Polega na oddziaływaniu masażu podciśnieniowego  na skórną i podskórną tkankę łączną. Metoda Lippomassage™  polega na podciśnieniowym masażu określonych partii ciała przy pomocy komputerowo sterowanych rolek masujących. Poruszają się one niezależnie i z różnymi prędkościami, co w połączeniu z podciśnieniem odpowiednio kształtuje i rozmasowuje fałdę skórną. Jest metodą efektywną, nieinwazyjną i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, jej skuteczność potwierdzono badaniami klinicznymi. Technikę tą można zastosować do różnych stanów i problemów organizmu.

ZALECENIA DO ZABIEGU ENDERMOLOGIE:

leczenie cellulitu – tłuszczowego, powierzchniowego, obrzękowego/wodnego
wyszczuplanie / odchudzanie – całego ciała lub wybranego obszaru(uaktywnienie lipolizy w adypocytach powoduje rozpad i uwolnienie kwasów tłuszczowych)
modelowanie sylwetki – (rozbicie grudek tłuszczowych i zmiękczenie oraz rozluźnienie zwłóknień tkanki co powoduje wygładzenie nierówności skóry)
ujędrnianie – całego ciała lub wybranych partii np. pośladki, ramiona, brzuch(stymulacja fibroblastów, wzmocnienie struktury włókien kolagenu i elastyny, zwiększenia napięcia i elastyczności skóry)
drenaż limfatyczny – stosowany przy wszelkiego rodzaju obrzękach, zalecany szczególnie po zabiegach chirurgii plastycznej (już kilka dni po zabiegu) lub jako zabieg przygotowujący do zabiegów chirurgii plastycznej – gwarantujący szybszy powrót do pełnej aktywności fizycznej.
zabieg przeciwstarzeniowy – odmładzający skórę całego ciała, działa liftingująco poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu.
zabiegi dla mężczyzn – odchudzający, lub modelujący wybrane partie ciała lub masaże całościowe

 

Cennik:

1 zabieg - 100zł

Pakiety:

10 zabiegów - 900zł + kostium gratis

 5 zabiegów - 400zł

 

Każdy zabieg Lipomassage® techniką Endermologie® trwa około 35 minut i jest przeprowadzany w seriach.  Pierwsze efekty widoczne są już po 6 zabiegach. Optymalna ilość zabiegów w serii zalecana przez fizjoterapeutów 14-20. Kostium Endermowear jest niezbędnym ubraniem do wykonywanych zabiegów Endermologie®. Endermowear można nabyć u nas przed zabiegiem, lub skorzystać z własnego. Wykonujemy zabiegi tylko w oryginalnych ubraniach brandowanych przez firmę LPG.

   

 

 

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne